Колумбія пробилася у фінал Копа Америка-2024

Збірна Колумбії зіграє у своєму третьому фіналі Кубка Америки-2024, мінімально Уругвай у півфіналі турніру – 1:0.

У першому таймі колумбійці грали сильніше і незадовго до перерви вийшли вперед – Хефферсон Лерма замкнув подачу Хамеса Родрігеса з кутового (39-а хвилина). За кілька кілька хвилин відбулося вилучення – команду підвів Даніель Муньос, який заробив другу жовту за відмашку.

Цілого тайму в більшості підопічних Марсело Б’єлси не вистачило, для того щоб створити достатньо моментів біля воріт суперника та змінити результат. Також не допоміг і вихід легендарного Луїса Суареса. Колумбія в контратаках могла збільшувати рахунок, але пощадила опонента.

Варто зазначити, що аргентинець Нестор Лоренсо вивів колумбійську збірну лише у третій фінал Копа Америка за всю її історію. 1975-го Кафетерос програли, їх єдина перемога датована 2001-м роком. Для порівняння: Уругвай – 15-кратний чемпіон континенту. Як і Аргентина.

Копа Америка-2024. 1/2 фіналу

• Уругвай – Колумбія – 0:1 (0:1).

Фінальний матч Аргентина – Колумбія відбудеться в ніч на 15 червня у Маямі. Початок – о 03:00 за київським часом. До цього Канада та Уругвай розіграють третє місце.