Бразилія не переграла Коста-Ріку, Колумбія обіграла Парагвай у матчі Кубку Америки

Відбулися два заключні матчі першого туру в групі D Кубку Америки.

В одному з них збірна Бразилії не змогла переграти Коста-Ріку – 0:0. Підопічні Дорівала Жуніора завдали 19 ударів, Патрік Секейра зробив сім сейвів. На 30-й хвилині бразильці все ж таки відправили м'яч у сітку, але гол Маркіньоса був скасований через офсайд.

Після стратового туру квартет очолила Колумбія, яка завдала поразки Парагваю – 2:1. Команда Нестора Лоренсо двічі забила у другій половині першого тайму – завдяки зусиллям Даніеля Муньоса і Хефферсона Лерма, обидва асисти на рахунку Хамеса Родрігеса. Парагвай відповів лише голом престижу від Хуліо Енсісо.

Кубок Америки-2024. Група D. Перший тур

• Бразилія – Коста-Ріка – 0:0
  • Колумбія – Парагвай – 2:1 (2:0).

В ніч на 26 червня, на Кубку Америки стартує другий тур. Зокрема, буде зіграний поєдинок між Чилі та Аргентиною. Бразилія у наступному матчі зустрінеться з Парагваєм.