Збірну Росії знищили в Сербії й не пустили в Лігу А

Команда Черчесова пропустила п'ять м'ячів і залишилася в другому ешелоні Ліги націй

У заключному матчі групового етапу Ліги націй УЄФА збірна Сербії приймала Росію і не залишила від гостей і мокрого місця. Радоньїч, Влахович і двічі Йович забили ще в першому таймі. Гостям навіть довелося міняти в воротах натуралізованого бразильця Гільєрме. Це не допомогло. Після перерви Младеновиич забив ще раз - 5:0.

Поразка стала для російської команди найбільшою з 2004 року. Тоді команда під керівництвом Георгія Ярцева у відбірному матчі чемпіонату світу 2006 року програла в Лісабоні збірній Португалії з рахунком 1:7.

Росія пропустила вперед збірну Угорщини, за яку в матчі з Туреччиною забив підопічний Сергія Реброва в «Ференцвароша» Давид Сігер - 2:0.

Підсумкове становище: Угорщина - 11 очок, Росія - 8, Сербія - 6, Туреччина - 6.

Збірна України також зустрічалася з Сербією - в минулому році в кваліфікації Євро-2020: вдома команда Андрія Шевченка досягла перемоги - 5:0, а в гостях зіграла внічию - 2:2.