Костюк та Крейчикова гратимуть у півфіналі турніру у Британії

Українсько-чеська пара Марта Костюк та Барбора Крейчикова продовжить виступ на турнірі WTA у Бірмінгкмі (Велика Британія).

Про це повідомляє BTU.

У чвертьфіналі змагань тенісистки завдали поразки британському дуету Фрея Крісті/Алі Коллінс. Матч тривав півтори години.

У першому сеті Марта та Барбора здобули перемогу з рахунком 6:3. У другій партії українка та чешка вели 4:2, але віддали суперницям два гейми на своїй подачі та поступилися 5:7. На супер тай-брейку Костюк і Крейчикова виявилися сильнішими – 10:5.

Rothesay Classic – WTA 250. Бірмінгем (Велика Британія). Парний розряд. Чвертьфінал

• Марта Костюк/Барбора Крейчикова (Україна/Чехія, 2) - Фрея Крісті/Алі Коллінс (Велика Британія, WC) 6:3, 5:7, 10-5

У півфіналі турніру Марта та Барбора зустрінуться з Магдою Лінетт і Бернардою Пера (Польща/США), які у своєму матчі першого кола обіграли українку Надію Кіченок та Аліцію Росольську з Польщі.

Підпишіться, щоб першими дізнаватися про свіжі новини в світі спорту і гемблинга